Лідер ін’єкцій краси
21.06.2022

100+ днів Незламності: чому нас навчила війна?

Компанія FloSal однією з перших на ринку української естетичної медицини повернулася до роботи. Чи буле це складно? Звісно, нова воєнна реальність ставила нові виклики та запитання. Але коли знаєш ДЛЯ ЧОГО – знаходиш і відповіді на питання ЯК. Продовжувати роботу, працювати на благо і відроджувати життя навколо себе всупереч усьому – наше свідоме і вольове рішення. Тож що принесли нам ці 100+ днів війни?

  1. Ми відродили наші найсильніші якості – системний та послідовний підхід до будь-якої роботи допоміг нам не просто відродити роботу по всій країні, а і познайомитись з новими косметологами Україні. Зробити так, аби ще більше спеціалістів працювали з найкращими оригінальними ін’єкційними препаратами та доглядовою косметикою. Ми раді кожному новому клієнту, адже за 20 років існування, FloSal накопив великий медичний досвід та зрозумів, чого прагнуть ваші пацієнти. Разом із вами ми день за днем, крок за кроком працювали на благо економіки країни, донатили на потреби ЗСУ та годували свої сім’ї.
  2. Як і в довоєнні часи, ми продовжуємо надавати All inclusive service від FloSal 24/7 аби підтримати кожного косметолога, хто вирішив іти вперед і працювати на beauty-фронті:

- найнижчі ціни на світові бестселери;
- повне занурення у професію та продовження навчання у доступній формі: актуальні вебінари та навчання з постановки руки
- маркетингові матеріали для косметологів на всіх неокупованих територіях
- зрештою наші менеджери завжди раді поговорити з вами і підтримати у хвилини, коли опускаються руки. Бо тільки підтримуючи один одного ми зможемо встояти!

 

  1. Ми налагодили свою логістику так, аби у кожному місті або містечку Ви змогли отримати своє замовлення – чи то забрати своє замовлення самостійно у найкрупніших містах України – Київ, Дніпро, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів і навіть Харків. Ми поновили кур’єрську доставку та відправки Новою Поштою на всій неокупованій території України. Вам потрібен Demaheal у Білій Церкві? Prostrolane у Миколаїві? Aquashine у Кривому Розі? Готові доставити всюди!

 

Таким були сповнені наші 100+ днів війни та незламності. Ми відновили роботу, щоби множити корисне, світле і красиве. Ми розуміємо, що життя вже не стане таким, яким було раніше. Але знаємо, що у наших силах робити щось корисне вже сьогодні – навчати косметологів, надавати найкращі препарати для роботи, дарувати пацієнтам красу, здоров’я і посмішки – це і є найціннішим у тривожні часи. Долучайтесь до роботи разом з FloSal, щоб світлими і яскравими кольорами сповнити не лише наше майбутнє, а і буремне сьогодення.

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

21.06.2022

Компанія FloSal однією з перших на ринку...

100+ днів Незламності: чому нас навчила війна?
02.06.2022

Кожного дня ми робимо все, щоб кожен клієнт...

З турботою про вас: де і як працює FloSal зараз?
20.05.2022

Шановні колеги, Раді повідомити – FloSal відновлює роботу у Харкові!...

FloSal відновлює роботу у Харкові
09.05.2022

Вже третій місяць кожен українець вчиться жити ...

Давайте вчитися будувати нове життя та бізнес прямо зараз! Запрошуємо на онлайн-конференцію «Косметологічна практика під час війни»
11.04.2022

Шановні колеги, ми стали ще ближче до вас - Компанія FloSal відкриває своє предс...

Почало свою роботу представництво FloSal у Івано-Франківську!
11.04.2022

Ми відновили роботу, відвантаження та зараз активно спілкуємося з вами

Кожен на своєму фронті: які фронти обирає FloSal під час війни
11.04.2022

Любі друзі! Улюблені косметологи! Шановні Партнери! 24 лютого в наш спільний дім...

Офійційна заява СЕО та засновниці Flosal – Олени Бердинської - щодо позиції компанії у час російського вторгнення в Україну
17.02.2022

Коли всі навколо тільки й говорять про загрози, хвороби, ...

У пошуках власного «Я» на березі Червоного моря разом з FloSal
13.12.2021

Коли всі жінки країни лише мріяли...

FloSal та нові горизонти можливостей ін'єкційної косметології