Лідер ін’єкцій краси
22.09.2021

FloSal у королівстві Монако – AMWC 2021

В ефірі FloSal з міжнародними новинами! У королівстві Монако відгримів довгоочікуваний XIХ Міжнародний конгрес з антивікової медицини AMWC, де зібрались тисячі спеціалістів та сотні спікерів зі всіх куточків світу, аби задати нові тенденції у світі естетичної медицини. Чим цей конгрес відрізняється від попередніх? Що здивувало й що порадувало? Читайте далі.

16-18 вересня, головний виставковий центр Монте-Карло відкрив свої пост-COVID двері для тих, хто вважає косметологію справою свого життя. Через COVID-19 представники багатьох країн не змогли приїхати на захід, багато компаній відчули на собі наслідки економічної кризи і зниження збуту, десятки дистриб'юторів були змушені закрити свій бізнес. Не дивлячись на це – компанія FloSal відправила 10-х делегантів на AMWC 2021.

10 фахівців: лікарі-косметологи, тренери компанії FloSal, СЕО та менеджер з розвитку компанії - відправились на пошуки нових трендів та препаратів beauty-сфери.

Чим для FloSal AMWC 2021 конгрес був цінним?

➡ Конгрес AMWC став місцем зустрічі давніх партнерів. Компанія FloSal та південнокорейський концерн Caregen - виробник ін'єкційних препаратів для естетичної медицини, таких відомих брендів як Prostrolane, Aquashine, Dermaheal – вже 10 років у надійному партнерстві.

Тепла зустріч давніх партнерів на Всесвітньому конгресі естетичної та anti-age медицини в Монако не минула даремно. Підписання нових угод та подовження старих домовленостей, плани на майбутнє та нові розробки концерну Caregen.

➡ Керівник методичного відділу FloSal, косметолог, тренер, спікер міжнародних Конгресів AWMC в Монако та IMCAS в Парижі - Ольга Бондаренко - уважно прослухала наукову програму конгресу, щоб компанія FloSal мала можливість першою впровадити інновації та запропонувати високотехнологічні рішення для українських лікарів-косметологів.

➡ Знайомство в виставковими стендами, новітніми технологіями та послугами дали змогу FloSal знайти гідних потенційних постачальників. Портфель наших продуктів активно розширюється, підписані нові контракти і проведені переговори щодо нових продуктів, які взяті на тестування. І, як завжди, тільки найкращі з них будуть незабаром представлені в Україні. Чекайте на новинки!

 2 дні конгресу видалися насиченими на емоції, поповнення професійних кейсів та спілкування з однодумцями. Приємним бонусом стало узбережжя Середземного моря і прекрасна, романтична атмосфера королівства Монако.

Попереду нас чекає багато роботи й реалізація задуманих планів!

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

20.05.2022

Шановні колеги, Раді повідомити – FloSal відновлює роботу у Харкові!...

FloSal відновлює роботу у Харкові
09.05.2022

Вже третій місяць кожен українець вчиться жити та працювати у нових реаліях...

Давайте вчитися будувати нове життя та бізнес прямо зараз! Запрошуємо на онлайн-конференцію «Косметологічна практика під час війни»
11.04.2022

Шановні колеги, ми стали ще ближче до вас - Компанія FloSal відкриває своє предс...

Почало свою роботу представництво FloSal у Івано-Франківську!
11.04.2022

Ми відновили роботу, відвантаження та зараз активно спілкуємося з вами

Кожен на своєму фронті: які фронти обирає FloSal під час війни
11.04.2022

Любі друзі! Улюблені косметологи! Шановні Партнери! 24 лютого в наш спільний дім...

Офійційна заява СЕО та засновниці Flosal – Олени Бердинської - щодо позиції компанії у час російського вторгнення в Україну
17.02.2022

Коли всі навколо тільки й говорять про загрози, хвороби, ...

У пошуках власного «Я» на березі Червоного моря разом з FloSal
13.12.2021

Коли всі жінки країни лише мріяли...

FloSal та нові горизонти можливостей ін'єкційної косметології
03.11.2021

«Велика аудиторія та безліч рекламних можливостей» – це ми не анонсуємо ...

Як лікарю-косметологу прокачати ОСОБИСТИЙ БРЕНД через INSTA з Оленою Стояновою
01.11.2021

Постковідна реальність та різке зниження психозу ...

Єгипетський retreat на берегах Червоного моря з Flosal