Лідер ін’єкцій краси
27.08.2021

Лідер краси FloSal занурився у «Дні високої естетичної медицини

Компанія FloSal повернулася з першого масштабного конгресу AMBC в Одесі, який пройшов 21-23 серпня. Хочете дізнатися, як це було?

Щоб описати весь спектр емоцій та рівень експертність, досить одного слова - масштабно. Конгрес видався воістину яскравим, вражаючим та продуманим до дрібниць - від рівня підготовки до професіоналізму запрошених гостей та ораторів.

Звичайно, спікери компанії FloSal були, як завжди, на висоті! Цей факт підкреслює десятки цікавих очей в залі та подяки від колег косметологів після виступів!

У перші дні конгресу блищала творчий натхненник та СЕО компанії FloSal Олена Бердинська. На заході вона мала дві ключові ролі, як модератора сесії - «Бізнес-моделі естетичної медицини нової реальності. Оптимізація професійної діяльності в турбулентний 2021 », і спікера.

В рамках своєї доповіді - «Як змінилася поведінка споживачів косметологічних послуг за останній рік? Нові виклики - нові рішення », Олена Йосипівна давала практичні рішення щодо масштабування свого бізнесу у новій реальності.

Президент Всеукраїнської Асоціації трихологів - Ірина Попова представила доповідь на найпопулярнішу тему сезону 20/21 - «Як зупинити post-COVID випадання волосся? Ефективні технології, покрокові протоколи терапії ». Клінічна практика з вуст ведучого фахівця трихологічного світу, стала цінним ресурсом для лікарів - косметологів.

Третій день конгресу запам'ятався колегам професійним виступом Ольги Бондаренко - сертифікованого тренера компанії FLOSAL, спікера міжнародних Конгресів AWMC в Монако й IMCAS в Парижі, яка представила доповідь на тему: «Технології досконалого погляду FLOSAL EYES - 5 покрокових інструкцій б`ютіфікації очей». Мастодонти естетичної медицини почули першими інсайда щодо вирішення проблем у переорбітальній зоні та практичні лайф-хакі, як повернути ясність та блиск очам своїм пацієнтам.

Наші вірні друзі та партнери знають, що компанія FloSal активно вивчає особливості життя у новому світі та вплив пандемії covid -19 на поведінкові моделі. Безумовно, хронічний стрес, викликаний різкими змінами, загострив психологічні та психіатричні проблеми серед людей, і цей фактор позначається й в практиці лікаря-косметолога.

Тому у рамках конгресу FloSal виступила спонсором доповіді Мохаммада Джафферані - клінічного професора, псіходерматолога та психіатра у Центральному Мічиганському університеті США, на тему «Як впливає психіатричний статус пацієнта на результат естетичних маніпуляцій».

Підводячи логічну лінію, 3 дні конгресу «Дні високої естетичної медицини» стали справжнім оазисом корисної інформації, трендів галузі, інновацій та безпечних технологій. А час проведення часу у колі 500+ однодумців, для яких ЕСТЕТИКА - це життя, стала приємним бонусом до загальної програми.

Спасибі Одеса та конгрес AMBC! Сезон відкритий, попереду нас чекає ще більше офлайн заходів!

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

20.05.2022

Шановні колеги, Раді повідомити – FloSal відновлює роботу у Харкові!...

FloSal відновлює роботу у Харкові
09.05.2022

Вже третій місяць кожен українець вчиться жити та працювати у нових реаліях...

Давайте вчитися будувати нове життя та бізнес прямо зараз! Запрошуємо на онлайн-конференцію «Косметологічна практика під час війни»
11.04.2022

Шановні колеги, ми стали ще ближче до вас - Компанія FloSal відкриває своє предс...

Почало свою роботу представництво FloSal у Івано-Франківську!
11.04.2022

Ми відновили роботу, відвантаження та зараз активно спілкуємося з вами

Кожен на своєму фронті: які фронти обирає FloSal під час війни
11.04.2022

Любі друзі! Улюблені косметологи! Шановні Партнери! 24 лютого в наш спільний дім...

Офійційна заява СЕО та засновниці Flosal – Олени Бердинської - щодо позиції компанії у час російського вторгнення в Україну
17.02.2022

Коли всі навколо тільки й говорять про загрози, хвороби, ...

У пошуках власного «Я» на березі Червоного моря разом з FloSal
13.12.2021

Коли всі жінки країни лише мріяли...

FloSal та нові горизонти можливостей ін'єкційної косметології
03.11.2021

«Велика аудиторія та безліч рекламних можливостей» – це ми не анонсуємо ...

Як лікарю-косметологу прокачати ОСОБИСТИЙ БРЕНД через INSTA з Оленою Стояновою
01.11.2021

Постковідна реальність та різке зниження психозу ...

Єгипетський retreat на берегах Червоного моря з Flosal