Лидер инъекций красоты
27.08.2021

Лідер краси FloSal занурився у «Дні високої естетичної медицини

Компанія FloSal повернулася з першого масштабного конгресу AMBC в Одесі, який пройшов 21-23 серпня. Хочете дізнатися, як це було?

Щоб описати весь спектр емоцій та рівень експертність, досить одного слова - масштабно. Конгрес видався воістину яскравим, вражаючим та продуманим до дрібниць - від рівня підготовки до професіоналізму запрошених гостей та ораторів.

Звичайно, спікери компанії FloSal були, як завжди, на висоті! Цей факт підкреслює десятки цікавих очей в залі та подяки від колег косметологів після виступів!

У перші дні конгресу блищала творчий натхненник та СЕО компанії FloSal Олена Бердинська. На заході вона мала дві ключові ролі, як модератора сесії - «Бізнес-моделі естетичної медицини нової реальності. Оптимізація професійної діяльності в турбулентний 2021 », і спікера.

В рамках своєї доповіді - «Як змінилася поведінка споживачів косметологічних послуг за останній рік? Нові виклики - нові рішення », Олена Йосипівна давала практичні рішення щодо масштабування свого бізнесу у новій реальності.

Президент Всеукраїнської Асоціації трихологів - Ірина Попова представила доповідь на найпопулярнішу тему сезону 20/21 - «Як зупинити post-COVID випадання волосся? Ефективні технології, покрокові протоколи терапії ». Клінічна практика з вуст ведучого фахівця трихологічного світу, стала цінним ресурсом для лікарів - косметологів.

Третій день конгресу запам'ятався колегам професійним виступом Ольги Бондаренко - сертифікованого тренера компанії FLOSAL, спікера міжнародних Конгресів AWMC в Монако й IMCAS в Парижі, яка представила доповідь на тему: «Технології досконалого погляду FLOSAL EYES - 5 покрокових інструкцій б`ютіфікації очей». Мастодонти естетичної медицини почули першими інсайда щодо вирішення проблем у переорбітальній зоні та практичні лайф-хакі, як повернути ясність та блиск очам своїм пацієнтам.

Наші вірні друзі та партнери знають, що компанія FloSal активно вивчає особливості життя у новому світі та вплив пандемії covid -19 на поведінкові моделі. Безумовно, хронічний стрес, викликаний різкими змінами, загострив психологічні та психіатричні проблеми серед людей, і цей фактор позначається й в практиці лікаря-косметолога.

Тому у рамках конгресу FloSal виступила спонсором доповіді Мохаммада Джафферані - клінічного професора, псіходерматолога та психіатра у Центральному Мічиганському університеті США, на тему «Як впливає психіатричний статус пацієнта на результат естетичних маніпуляцій».

Підводячи логічну лінію, 3 дні конгресу «Дні високої естетичної медицини» стали справжнім оазисом корисної інформації, трендів галузі, інновацій та безпечних технологій. А час проведення часу у колі 500+ однодумців, для яких ЕСТЕТИКА - це життя, стала приємним бонусом до загальної програми.

Спасибі Одеса та конгрес AMBC! Сезон відкритий, попереду нас чекає ще більше офлайн заходів!

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

20.10.2021

Твердження про те, що красиві люди легше досягають успіху, багатства...

Запорука успіху в житті – краса. Чи це так?
12.10.2021

10-11 жовтня відгримів найбільший у Східній Європі ...

FLOSAL на S CONGRESS 3.0: повне професійне перезавантаження
22.09.2021

Якщо цього літа ви мали можливість присвятити час активному відпочинку, то ....

Як відновити шкіру після «жаркого» сезону жінкам 35+? Інтерв’ю з Ольгою Бондаренко
22.09.2021

В ефірі FloSal з міжнародними новинами!

FloSal у королівстві Монако – AMWC 2021
27.08.2021

Компанія FloSal повернулася з першого масштабного конгресу...

Лідер краси FloSal занурився у «Дні високої естетичної медицини
27.08.2021

«Косметологія - дуже персоналізований бізнес....

Як створити і розвинути свій beauty-бізнес в Україні
20.07.2021

Жінка в усі часи прагне виглядати доглянутою і красивою,...

Чесно про ін'єкції краси: інтерв'ю на сторінках інетернет-видання «УКРАЇНКИ»
15.07.2021

Клуб мандрівників FloSal повернувся з незабутніх літніх канікул ...

Східна казка FloSal на березі Середземного моря
15.07.2021

Ін'єкційна косметологія - найпопулярніша процедура у світі,..

Правда та міфи: все про "ін'єкції краси" в інтерв'ю з Оленою Бердинською