Лідер ін’єкцій краси

IALUGEN ADVANCE

$('#inter-mag').on('click', function(e) { ga('send', 'event', {eventCategory: 'magazin', eventAction: 'click1'}); return; });

ialugen advance - FloSal

Французький космецевтичний бренд Ialugen Advance – експерт у питаннях збереження молодості та краси шкіри, комплексного відновлення організму. Виробником лінії засобів Ialugen Advance є фармацевтична компанія Laboratoires Genevrier (Франция). Більше 30-ти років компанія розробляє та впроваджує формули високоякісних продуктів для шкіри на основі гіалуронової кислоти.

Великий досвід у галузі дерматокосметології дозволив створити унікальний асортимент продуктів, дія яких спрямована на те, щоб допомогти жінкам боротися з ознаками старіння, зберігаючи натуральну красу шкіри. Серія Black & Gold SUBLIM CARE anti-ageing care запобігає передчасному старінню шкіри, уповільнює вікові процеси на рівні клітин, глибоко зволожує та живить шкіру обличчя, шиї та декольте. Ідеально підходить як щоденний догляд для сухої та чутливої шкіри.

Універсальні засоби бренду Ialugen Advance для будь-якого типу шкіри:

Всі засоби лінії Ialugen Advance отримали визнання серед споживачів, що підтверджується щорічними нагородами за найкращий продукт для краси та здоров'я на одному з найпрестижніших конкурсів у Франції Victoire de la Beaute (Перемога краси).

Victoire de la Beaute – це найбільш суворий та значущий конкурс якості у Європі. Журі – середньостатистичні споживачі. Щороку протягом 8 тижнів 80 осіб використовують засоби згідно з призначенням, не знаючи бренду, під наглядом фахівців із незалежної лабораторії. Лікарі фіксують результати у цифровому вираженні, а споживачі висловлюють свою думку з позиції самопочуття та видимих покращень стану шкіри.

Щорічне лідерство засобів Ialugen Advance у конкурсі Victoire de la Beaute підштовхує компанію Laboratoires Genevrier на створення ще більш інноваційних продуктів.

Основними активними компонентами засобів Ialugen Advance є гіалуронова кислота, колаген, рослинні екстракти фізалісу та білої лілії, фруктові кислоти, три фактори росту (інсуліноподібний, епідермальний, фактор росту фібробластів), а також такі незамінні складові як хондроїтин Q10.

Завдяки ідеально підібраному поєднанню діючих речовин засоби Ialugen Advance стимулюють оновлення шкіри, усувають сухість та лущення, зменшують глибину зморшок та запобігають появі нових. Кошти сприяють зміцненню судин, підвищують захисні властивості шкіри, зміцнюючи місцевий імунітет, навіть щоденне комплексне застосування продуктів Ialugen Advance відновлює антиоксидантний статус шкіри.

Ialugen Advance – це молодість та здоров’я шкіри від французьких майстрів.