FloSal | Надійний бізнес-партнер з ревіталізації
Лідер ін’єкцій краси
сертифікований тренер з ін'єкційних методик компанії FloSal, косметолог anti-age терапії, член Міжнародної асоціації естетичної косметології та мезотерапії

Яна Кроль

Кроль Яна Юріївна – магістр фармації, провізор-косметолог, член Міжнародної асоціації естетичної косметології та мезотерапії.

2012 року закінчила Запорізький державний медичний університет. Спеціальність – технологія парфумерно-косметичних засобів. "Провізор-косметолог" з відзнакою.

У 2013 році здобула ступінь магістра фармації.

Працює у сфері косметології з 2013 року.

Володіє ін'єкційними методиками – мезотерапія, біоревіталізація, мікронідлінг.

Практикує апаратні методи – іонофорез, мікрострумова терапія, електропорація.

В галузі класичної косметології надає широкий спектр мануальних, естетичних процедур.

«На своїх семінарах та вебінарах я розкриваю тонкощі роботи з ін'єкційними методиками, ефективність застосування препаратів компанії FloSal у вирішенні низки естетичних проблем шкіри обличчя, області шиї, декольте та кистей рук. У доступній та зрозумілій формі пояснюю складні механізми роботи компонентів препаратів. Я вчу доцільному та обґрунтованому вибору методу та препарату для вирішення естетичних проблем шкіри та волосся. Ділюсь практичним досвідом роботи із засобами професійного топічного догляду, ін'єкційними препаратами, а також оптимальні протоколи та техніки введення».

ЗАХОДИ

31.10.2019
Вся Україна
20.02.2020
Вся Україна

записатися на прийом