Лідер ін’єкцій краси

Dermaheal

$('#inter-mag').on('click', function(e) { ga('send', 'event', {eventCategory: 'magazin', eventAction: 'click1'}); return; });

Dermaheal  –  лінія мезотерапевтичних препаратів на основі біоміметичних пептидів для вирішення різних естетичних недоліків обличчя, тіла та волосистої частини голови. Творцем мезококтейлів Dermaheal є концерн Caregen Co., LTD (Південна Корея). «Caregen Co., LTD» – світовий лідер у сфері виробництва пептидів та факторів зростання, що застосовуються у різних галузях медицини. На сьогоднішній день лабораторія запатентувала понад 100 пептидів різної цільової дії.

У лінію Dermaheal входять:

  • Dermaheal SR – ревіталізація шкіри.
  • Dermaheal HSR – ревіталізація з гіалуроновою кислотою.
  • Dermaheal SB – освітлення пігментних плям.
  • Dermaheal LL – ліполітик.
  • Dermaheal HL – відновлення зростання волосся.
  • Dermaheal Dark Circle – освітлення темних кіл навколо очей.
  • Dermaheal Eyebag – зменшення набряклості та грижових мішків верхньої/нижньої повіки.

 

Біоміметичні пептиди – це маленькі молекули, які регулюють роботу клітин шкіри, забезпечуючи активацію клітинного самовідновлення. Потрапляючи у тканини, пептиди дають команду клітинам ділитися, виробляти гіалуронову кислоту, колаген, еластин, зменшити синтез меланіну, запустити процес ліполізу тощо. Рецепторний механізм дії пептидів дозволяє відновити шкіру на клітинному рівні, впливаючи чітко в місці пошкодження.

 

Мезококтейлі Dermaheal у своєму складі крім біоміметичних пептидів містять велику кількість вітамінів, мінералів, аміно- та нуклеїнових кислот, коезимів, які стимулюють оновлення шкіри, сприяють підвищенню місцевого імунітету, відновлюють енергетичний обмін, покращують мікроциркуляцію, зміцнюють.

 

Кожен препарат лінії Dermaheal має широкий спектр дії, що дозволяє вирішити кілька проблем одночасно. Незважаючи на те, що препарати Dermaheal відносяться до категорії мезотерапевтичних, вони мають досить пролонговану дію, а результат помытно вже з першої процедури.

 

Ідеально підібрані склади Dermaheal дають можливість проводити процедури пацієнтам із дуже чутливою, тонкою, куперозною шкірою. За допомогою даних препаратів можна згладити рубці постакне, звузити пори, зменшити висипання та відновити рівень вологи у шкірі. Неприємна проблема «другого підборіддя» вирішується дуже швидко, при цьому не тільки зменшуються обсяги підшкірно-жирової клітковини, але й інтенсивно підтягується шкіра, з'являється чіткий овал обличчя.

 

Результат після введення препаратів Dermaheal видно вже з одного сеансу мезотерапії. Для того, щоб закріпити та посилити ефект, рекомендується проводити курс процедур. В середньому курс може складатися з 3-10 сеансів з інтервалом на 1 тиждень, кількість залежить від особливостей шкіри конкретного пацієнта.

 

Dermaheal – ефективне рішення для краси обличчя, тіла та волосся.