Лідер ін’єкцій краси

Mifill

$('#inter-mag').on('click', function(e) { ga('send', 'event', {eventCategory: 'magazin', eventAction: 'click1'}); return; });

 

 

Монофазні філери зі стійким волюмізуючим ефектом Mifill

Ін'єкційно-контурна пластика монофазними філерами гіалуронової кислоти MiFill («BEAUMED Co., Ltd», Південна Корея) – це процедура для створення виразного та молодого образу. Лінія філерів довго утримує корекцію, дозволяє усувати дрібні зморшки та борозни шкіри, а також працювати з асиметрією обличчя, заповнювати втрачені об’є ми та проводити аугментацію губ.

Молекули гіалуронової кислоти у філерах об'єднуються у підгрупи, а потім у групи – це запатентована технологія зшивки, завдяки якій філери довго зберігають та утримують форму. Кожен шприц філера MiFill містить стабілізовану гіалуронову кислоту – 20 мг/мл. Препарати не дають вираженої набряклості і рівномірно розподіляються у тканинах.

MiFill Lightм'який монофазний філер, який призначений для роботи з дрібними та поверхневими зморшками в області лоба та міжбрів'я, створення ефекту «націлованих» губ, корекції радіальних зморшок шиї, заломів у ділянці декольте, заповнення дефіциту об'єму кистей рук. Тривалість корекції 9-12 місяців.

MiFill Deep – філер середньої щільності для проведення процедури аугментації губ, створення виразного та чуттєвого образу, заповнення носогубних складок та роботи з періоральною областю, корекції глибоких зморшок та заломів шкіри. Тривалість корекції 12 місяців.

MiFill Volumeволюмізуючий філер для роботи з асиметрією обличчя, аугментації вилицевої зони, області підборіддя та кутів нижньої щелепи. Реологічні властивості філера дозволяють працювати в тому числі з губами, створюючи виражені об’єми XL губ, рівномірно розподіляючись у паренхімі губ. Тривалість корекції 12 місяців.

Основною перевагою у виборі монофазних філерів MiFIll є універсальність їх застосування, без вікових та гендерних обмежень, а також зручність роботи як для досвідченого спеціаліста з ін'єкційних методик, так і для лікаря-новачка.

  • Мінімальна постпроцедурна набряклість та реабілітаційний період;
  • Легкість введення та розподілу філера у тканинах;
  • Стійкість до деформацій та пролонгований результат.

 

Монофазний філер MiFill – ін’єкційний скульптор обличчя!