Лідер ін’єкцій краси

Dermaheal cosmetics

$('#inter-mag').on('click', function(e) { ga('send', 'event', {eventCategory: 'magazin', eventAction: 'click1'}); return; });

Dermaheal («Caregen Co., LTD», Південна Корея) – це лінія топічних пептидних нанопрепаратів для інтенсивного омолодження та відновлення шкіри обличчя, шиї та декольте. Особливістю засобів є наявність у складі біоміметичних пептидів, які регулюють процеси оновлення шкіри, стимулюючи поділ клітин (фібробластів, кератиноцитів) та підвищуючи їхню працездатність.

 

Разом з пептидами, ключовою перевагою лінії Dermaheal є система доставки активних інгредієнтів – подвійне наноінкапсулювання. Дана система дозволяє доставити активні компоненти препаратів безпосередньо до дермального шару, що значно підвищує ефективність зовнішніх засобів. Досягаючи глибоких шарів пептиди взаємодіють з клітинами шкіри, змушуючи їх ділитися, виробляти гіалуронову кислоту, колаген, еластин або гальмувати надмірне вироблення меланіну. Крім цього пептиди мають потужну протизапальну дію, сприяють нормалізації саловиділення, звуженню пор і зменшенню висипів. Біоміметичні пептиди взаємодіють з рецепторами тільки тих клітин, які значно знизили свій функціональний потенціал, таким чином стимулюючи їх відновлення.

 

До бренду Dermaheal належать такі лінії препаратів

 

Існує ряд вузьконаправлених засобів для гриж/набряків навколо очей (Dermaheal Eyebag Serum), «темних кіл» в періорбітальній області (Dermaheal Dark Circle Serum), а також препарати для експрес-омолодження шкіри та сонцезахисту.

Препарати лінії Dermaheal дають можливість швидкого відновлення шкіри, що підтверджується in-vivo та in-vitro тестами. Вже через тиждень після першого нанесення шкіра стає підтягнутою, підвищується тургор та еластичність, вирівнюється тон обличчя, зменшуються висипи та запалення. Зникає проблема сухості шкіри, нормалізується водяний баланс, з'являється відчуття комфорту.

 

Важливо, що засоби Dermaheal не мають вікових обмежень та застосовуються виключно з урахуванням індивідуального стану шкіри окремо взятого пацієнта. Препарати Dermaheal ідеально розподіляються на шкірі, не створюють відчуття дискомфорту.

 

Якщо шкіра стала в'ялою, знизився тургор, турбує сухість і навіть лущення, обличчя втратило рівний колір, з'явилися дрібні зморшки під очима, провисають повіки, помітно погіршився стан шиї та декольте, в лінії Dermaheal є препарати для вирішення практично будь-якої естетичної проблеми.

 

Препарати лінії Dermaheal не мають «синдром відміни», навіть за рахунок інтенсивного відновлення власних структур шкіри ефект від терапії зберігається протягом декількох місяців.

 

Препарати лінії Dermaheal – це інтелектуальний домашній догляд швидкого відновлення шкіри.