Лідер ін’єкцій краси

Prostrolane

$('#inter-mag').on('click', function(e) { ga('send', 'event', {eventCategory: 'magazin', eventAction: 'click1'}); return; });

Prostrolane («Caregen Co., LTD», Південна Корея) — — лінія ревіталізуючих препаратів нового покоління для вирішення основних естетичних недоліків шкіри. Особливістю пептидних ревіталізантів серії Prostrolane є наявність часткової стабілізації гіалуронової кислоти, що значно продовжує роботу препаратів у тканинах, уповільнюючи їхню деградацію. Усі препарати лінії активують процеси неоколагенезу та клітинної регенерації, мають ліфтинговий ефект, уповільнюють інволютивні процеси, за рахунок роботи запатентованих пептидних комплексів у структурі ГК.

У лінію Prostrolane входять три препарати:

  • Prostrolane Natural-B — ревіталізація з філінговим ефектом
  • Prostrolane Blanc-B — меланорегуляція з філінговим ефектом
  • Prostrolane Inner-B — ліпоредукція локальних жирових відкладень з ліфтинговим ефектом

Ключові компоненти препаратів — біоміметичні пептиди, короткі сполуки, які потрапляючи до тканин, здійснюють регуляцію багатьох механізмів, які відповідають за красу та молодість шкіри.

Ревіталізанти серії Prostrolane у своєму складі містять пептиди-стимулятори синтезу та поділу клітин, пептиди-протектори від негативного впливу УФ-променів, а також пептид-інгібітор активності лужної фосфатази, що профілактує резорбцію кісткової тканини.

Ревіталізанти Prostrolane у своєму складі містять високомолекулярну гіалуронову кислоту 0,7%, яка нормалізує гідратацію шкіри, усуваючи ознаки зневоднення та підвищуючи антиоксидантний статус, має nature-філінговий ефект за рахунок подвійної стабілізації: BDDE менше 2 ppm, амидні зв’язки з пептидним комплексом. Часткова стабілізація ГК дозволяє препарату довго перебувати в тканинах, заповнювати об'єми, що відсутні, в місцях депресії м'яких тканин.

WOW-Ревіталізація препаратами Prostrolane дозволяє позбавитися низки естетичних недоліків:

Відмінні риси процедури ревіталізації препаратами серії Prostrolane:

  1. Яскравий та помітний ефект одразу після процедури.
  2. Короткий курс процедур - всього 2 сеанси з інтервалом 2 тижні. Для препарату Prostrolane Inner-B у протоколі ліпоредукції – 4 сеанси.
  3. Стійкий та пролонгований результат до півроку.