Лідер ін’єкцій краси

Pelo Baum

$('#inter-mag').on('click', function(e) { ga('send', 'event', {eventCategory: 'magazin', eventAction: 'click1'}); return; });

 

Pelo Baum («Caregen Co., LTD», Південна Корея) лінія пептидних інноваційних засобів, спеціально розроблена для застосування у комплексному лікуванні випадання волосся та відновлення зростання здорового волосся.

Pelo Baum — це інноваційна серія засобів для інтенсивного догляду за волоссям та волосистою частиною шкіри голови. В основі кожного засобу запатентовані гібридні та біоміметичні пептиди, які впливають на основний механізм випадання волосся, блокуючи їх втрату, зміцнюють волосяні фолікули, захищають волосся від впливу негативних факторів навколишнього середовища. Застосування серії засобів Pelo Baum робить волосся блискучим, гладким, зміцнюється стрижень, завдяки чому волосся стає густим і здоровим.

Інноваційна технологія подвійного наноінкапсулювання дозволяє компонентам трихологічної лінії глибоко проникати в шкіру голови і безпосередньо впливати на волосяні структури.

У трихологічну серію Pelo Baum входять:

Основні переваги трихологічної серії пептидних засобів Pelo Baum:

  1. Всі відновлювальні засоби серії Pelo Baum містять унікальний і запатентований комплекс трихологічних пептидів для відновлення росту волосся і боротьби з їх випаданням, а також багату частину живлення у вигляді рослинних екстрактів.
  2. Високий рівень ефективності засобів у комплексній терапії випадання волосся та будь-якого виду алопецій, крім рубцевої.
  3. Не має обмежень за статтю та віком.
  4. Всі компоненти засобів лінії Pelo Baum глибоко проникають у шкіру волосистої частини голови завдяки інноваційній технології двошарової інкапсуляції.
  5. Доведена ефективність засобів Pelo Baum, що підтверджується серією клінічних тестів.

Які проблеми вирішує серія Pelo Baum:

  • всі види алопецій у чоловіків та жінок, крім рубцевої;
  • витончення та порідіння волосся;
  • комплексне лікування випадання волосся;
  • ослаблене, тонке та пошкоджене волосся;
  • профілактика випадання волосся, захист волосся від несприятливих факторів довкілля.

Цю серію рекомендують використовувати в комплексній програмі оздоровлення волосся та боротьби з їх випадінням. Всі засоби лінії Pelo Baum є ефективним доповненням до мезотерапії препаратом Dermaheal HL, застосовуються для посилення ефектів та збереження результатів ревіталізації шкіри голови та волосся препаратом DR. CYJ Hair Filler.