Лідер ін’єкцій краси

DR. CYJ

$('#inter-mag').on('click', function(e) { ga('send', 'event', {eventCategory: 'magazin', eventAction: 'click1'}); return; });

 
 
DR. CYJ Hair Filler – перший у світі філер-ревіталізант для інтенсивного відновлення росту волосся.

Основними діючими речовинами у складі препарату DR. CYJ Hair Filler виступають біоміметичні пептиди. Взаємодіючи з рецепторами, пептиди дають сигнал клітинам, націлюючи їх на правильну та злагоджену роботу. Особливістю пептидів є те, що вони впливають виключно в місці, де є «поломка» і не мають системної дії на організм. Тому результат застосування DR. CYJ Hair Filler настає швидко та зберігається на тривалий період.

Виробником філера-ревіталізанта для волосся є концерн «Caregen Co., LTD» (Південна Корея). Caregen Co.LTD була заснована в 2001р. унікальною людиною, професором молекулярної біології, фармакології, біохімії, розробником біоміметичних пептидів Йонг Джи Чангом. Лікар Йонг Джи Чанг, разом із колегами, протягом 10 років своєї науково-дослідної діяльності вивчав ефективність пептидів у терапії випадання волосся різного генезу. Зусилля виявились не марними. В результаті злагодженої роботи вчених було створено унікальну систему DR. CYJ (названа на ім'я ідейного натхненника та основного розробника - Доктора Йонг Джи Чанга) для прискорення росту волосся та запобігання їх випаданню.

При терапії волосистої частини голови після перших сеансів препаратом DR. CYJ Hair Filler зупиняється випадання, волосся стає міцнішим, з'являється здоровий блиск. Це пов'язано з тим, що препарати впливають безпосередньо на один із механізмів, що призводять до розвитку алопецій – перехід тестостерону до дигідротесторен. Крім цього, комплекс пептидів швидко відновлює кровообіг, що покращує живлення волосяних цибулин, отже, волосся стає здоровішим.

Завдяки комбінації стабілізованої гіалуронової кислоти та високотехнологічних регуляторних пептидів ми отримуємо виражений клінічний ефект.

Молекули ГК – перехрестошиті, забезпечують реструктуризацію сполучної тканини, додаткову стимуляцію фібробластів за допомогою рецепторів CD-44, антиоксидантний захист, стимуляцію ангіогенезу. Синергічно з біоміметичними пептидами стимулюють процеси репарації та відновлення шкіри волосистої частини голови. 

Біоміметичні пептиди:

  • стимулюють утворення нового пласта ембріональних клітин фолікула,
  • зупиняють випадання волосся, пролонгуючи фазу анагену,
  • стимулюють ангіогенез всередині волосяного фолікула, надають фотопротекторну дію (підвищують ріст і міграцію кератиноцитів),
  • блокують металопротеіназу
  • інгібують депігментацію волосся.

Інноваційна розробка Лікаря Йонг Джи Чанга – філер для волосся - не має «синдрому відміни» і може призначатися в комплексній терапії алопецій як у чоловіків, так і у жінок.