Лідер ін’єкцій краси

Aquashine

$('#inter-mag').on('click', function(e) { ga('send', 'event', {eventCategory: 'magazin', eventAction: 'click1'}); return; });

 
 

 

Aquashine («Caregen Co., LTD», Південна Корея) – - це лінія препаратів для інтенсивної ревіталізації шкіри. Відмінною особливістю Aquashine є наявність у складі інгібіторів гіалуронідази та металопротеази 2 типу, що дає змогу уповільнити старіння на клітинному рівні. Гальмування процесів старіння здійснюється шляхом регуляції балансу між синтезом та руйнуванням ендогенної гіалуронової кислоти, колагену, еластину, фібронектину. Препарати впливають на процес меланогенезу, пригнічуючи надмірне утворення меланіну та знижують накопичення прихованої пігментації – основного маркера старіння шкіри.

У лінію Aquashine входять три препарати:

  • Aquashine BR – інтенсивне освітлення шкіри.
  • Aquashine Classic – виражений ліфтінг.
  • Aquashine PTx – ліфтинг, контроль гіперпігментації, міорелаксуючий ефект.

 

Ключовими компонентами препаратів Aquashine є біоміметичні пептиди. Це невеликі молекули, які потрапляючи у тканини, здійснюють регуляцію багатьох механізмів, що відповідають за красу та молодість шкіри. Aquashine у своєму складі містить пептиди-стимулятори та пептиди-інгібітори. Стимулятори сприяють розподілу клітин (фібробластів, кератиноцитів), відновлюють компоненти міжклітинного матриксу. Інгібітори – блокують роботу гіалуронідази та металопротеази 2 типу, пригнічуючи руйнування волокон колагену, еластину та гіалуронової кислоти.

  

Процедура Aquashine допомагає позбавитися багатьох естетичних недоліків, а саме:

 

Крім біоміметичних пептидів Aquashine у своєму складі містить високомолекулярну гіалуронову кислоту 1,5%, що нормалізує гідратацію шкіри, усуваючи ознаки зневоднення та підвищуючи антиоксидантний статус. Важливим є те, що ланцюг гіалуронової кислоти та пептиди пов'язані воєдино, це дозволяє подовжити час знаходження Aquashine у тканинах та посилити ревіталізуючу дію на клітини шкіри.

 

Ревіталізація Aquashine дозволяє значно зменшити вікові зміни, що відбуваються у шкірі. Вже після однієї процедури вирівнюється колір обличчя, підвищується тургор та еластичність, розгладжуються дрібні зморшки, зменшується провисання тканин, нормалізується саловиділення.

 

Як правило, курс Aquashine складається з 3-4 сеансів з інтервалом 3-4 тижні. Кількість процедур визначається індивідуально з урахуванням особливостей кожного пацієнта.

 

Aquashine – це класика пептидної ревіталізація шкіри!