FloSal | Надійний бізнес-партнер з ревіталізації
Лідер ін’єкцій краси
лікар-дерматовенеролог вищої категорії, сертифікований тренер з ін'єкційних методик компанії FloSal, спікер всесвітнього конгресу з anti-age медицини AMWC 2018 у Монако

Андрій Данишевський

Андрій Олександрович Данишевський з 2005 р. веде приватну практику з дерматовенерології та косметології.

Співпрацює з компанією FloSal понад 7 років.

Закінчив Дніпропетровський медичний Інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1992 році. Проходив спеціалізацію з дерматовенерології на базі Донецького та Дніпропетровського медичних інститутів. З 1992р. по 2005 р. працював дерматовенерологом у Міському шкірно-венерологічному диспансері м.Дніпро. З 1995 по 2005 рік завідувач відділенням. Водночас керівник інтернатури.

Косметологічний стаж 15 років.

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, лікар-косметолог, член українського товариства естетичної медицини, член асоціації дерматовенерологів та косметологів України, сертифікований тренер з ін'єкційних методик компанії FloSal, спікер всесвітнього конгресу з anti-age медицини AMWC 2018 в Монако.

Головне професійне кредо Андрія Олександровича - "Не нашкодь". Саме тому він розглядає естетичну косметологію як цілісну структуру, де краса і здоров'я, як зсередини, так і ззовні, перебувають у гармонії, індивідуальність та природність пацієнта не повинна бути порушена.

Особливе задоволення та професійну реалізацію Андрій Олександрович знайшов у тренерській діяльності. «Люблю працювати з людьми. Приємно перебувати поряд із думаючими фахівцями. А головне — навчити молодих лікарів-косметологів пишатися своєю професією.»

ЗАХОДИ

15.07.2019
Вся Україна
29.10.2020
Харьков
29.10.2020
Харьков

записаться на прием