FloSal | Надійний бізнес-партнер з ревіталізації
Лідер ін’єкцій краси
сертифікований тренер по ін'єкційним методикам компанії FloSal, лікар-дерматовенеролог, член Української асоціації дерматовенерології України

Ярина Яремчук

2012р. закінчила ЛНМУ ім. Д.Галицького. Спеціалізація-дерматовенеролог.

2015р. закінчила НАДУ при Президентові України. Спеціалізація-магістр держ.управління.

Лікар-дерматовенеролог, член української та Євро-азіатської асоціації дерматологів, сертифікований тренер по ін'єкційним методикам компанії FloSal. Переможець Всеукраїнського конкурсу Vesna Beauty Awards.

На сьогоднішній день працює у Львівській косметологічній лікарні на посаді-дерматовенеролог.

Співпрацює з компанією FloSal 7 років.

Косметологічний стаж понад 7 років.

Головне професійне кредо Ярини — «Щоденне удосконалення себе — запорука здоров’я пацієнта». Ні з чим не можна порівняти відчуття натхнення і задоволення, коли пацієнт після процедури виходить здоровий, красивий і впевнений в собі.

Тренерська кар’єра — це новий професійний етап для Ярини Яремчук, де вона намагається донести косметологам той факт, що вони перш за все лікарі, які працюють з дуже делікатною сферою. Тут головне не нашкодити і підкреслити природню красу. Не змінювати, а вдосконалювати зовнішність, робити її ще яскравішою — головна місія спеціаліста естетичної сфери.

«На семінарах для мене важливо, щоб косметологи зрозуміли сутність препаратів, як з ними працювати, з ким працювати, обґрунтувати медичну частину, щоб з обережністю відносились до втручань, але й оволоділи новими знаннями і техніками.»

записатися на прийом