Лідер ін’єкцій краси
05.12.2023

Принцип батога та пряника у вікових пацієнтів: Flosal виступив з доповіддю на конгресі Різдвяний Лев

1-2 грудня за участі FloSal пройшов справжній різдвяний фестиваль естетичної медицини – конгрес Різдвяний Лев, організований компанією Естет та Олександром Туркевичем. Фінальний масштабний конгрес року, який ми не могли пропустити – тож виступили Золотим Партнером конгресу та взяли участь у науковій програмі.

Конгрес Різдвяний Лев був присвячений комбанованим протоколам та методикам для досягнення кращих результатів. Дебютувала від FloSal цьогоріч – Юлія Байкова – лікар-косметолог, спеціаліст  апаратних та ін'єкційних методик, засновниця центру косметології і корекції фігури  "Baikova Yulia Medical Cosmetology". Юлія має багаторічний досвід роботи з апаратними методиками та активно використовує у своїх пацієнтів базові age-модулятори Prostrolane. Саме з багатого і практичного досвіду Юлії народилась ідея доповіді «Поєднання апаратного SMAS-ліфтингу з пептидними модуляторами  як альтернатива пластичній операції. Власний досвід». Багато практичної  інформації та кейсів до/після, особливості та тонкощі роботи з віковими пацієнтами, важливість поєднання негативної стимуляції з позитивною за принципом батога та пряника – про все це говорили у своєму виступі Юлія Байкова.

Flosal переконався у тому, щоб всі бажаючі подивились доповідь на провів онлайн-трансляції на всіх можливих платформах і соц.мережах. Саме час підписати на нас у основних соц.мережах – так Ви точно не пропустите найгарячіші події компанії! Для особливо уважних і натхненних ми підготували цікаву пропозицію – кодове слово в рамках доповіді, яке гарантувало унікальну спец.ціну на пептидний модулятор Prostrolane Natural-B!

Повні 2 дні паралельно з науковою програмою і доповіддю кипіло життя на стенді FloSal! Ми знайомилися з новими клієнтами, записували цікаві інтервю з нашими добрими партнерами, з задоволенням слухали чому клієнти обирають компанію Flosal та наші препарати для роботи, піднімали келих ігристого за теплу зустріч і нові знайомства! Хіба можливо уявити Різдвяний конгрес без подарунків? Кожен, хто прийшов до нас на стенд мав змогу отримати свій подарунок – або безкоштовне навчання на семінарі, або отримати пробник доглядової пептидної косметики Dermaheal. А також, за доброю традицією на конгресі діяли спеціальній акційній ціни тільки для учасників івенту!

Конгрес Різдвяний Лев став теплим різдвяним фестивалем естетичної медицини – кращі спікери, багато компаній-експонентів та косметологів, які прагнуть вміло поєднувати методики для найкращих результатів. Дякуємо організаторам та учасникам, дякуємо ЗСУ за можливість навчатись та радіти зустрічам на масштабних конгресах з естетичної медицини!

ЦІКАВІ СТАТТІ

07.06.2024

4 і 5 червня за участі FloSal пройшов конгрес ...

МАМ-2024: навчатись і надихатись попри війну
30.05.2024

4-5 червня пропонуємо зустрітися на традиційному літному заході для спеціалістів...

FloSal – Gold партнер МАМ 2024
28.02.2024

Відкриваємо новий сезон масштабних конгресів: 5 березня зустрічаємось ...

Вриваємось у сезон навчальних конгресів! FloSal на конгресі Derma
28.12.2023

Шановні колеги! Команда FloSal щиро вітає вас з новорічними святами! Нехай ці...

Щасливих свят! Графік роботи FloSal
05.12.2023

1-2 грудня за участі FloSal пройшов...

Принцип батога та пряника у вікових пацієнтів: Flosal виступив з доповіддю на конгресі Різдвяний Лев
20.11.2023

Наступна зупинка навчального експресу Flosal – конгрес...

Підкорити Різдвяного Лева: зустрічайте Flosal на конгресі Різдвяний Лев у Львові
14.11.2023

9-10 листопада у Львові пройшло справжнє свято краси..

Свято краси та професійної естетичної медицини: Flosal на Face&Body ID
02.11.2023

Вже зовсім незабаром -  9 і 10 листопада відбудеться наступний...

Конгрес Face&Body ID: вишукана комбінація естетики і медицини
26.10.2023

18-19 жовтня 2023 року в Києві відбулася надзвичайна подія...

Підсумки АК2023 від Flosal: Анатомічний конгрес, що не має аналогів