Телефон: 0-800-300-850 (с 8:00 до 22:00 без выходных, звонки бесплатные) Viber: +380-67-622-17-09 (прием сообщений и заказов круглосуточно)

День Святого Миколая для маленьких флосальчиків

День Святого Миколая для маленьких флосальчиківКожного року в гості до маленьких флосальчиків приходить Святий Миколай, коли новорічне свято вже на порозі, коли святкові гірлянди весело мерехтять на ялинці, а чарівний запах мандарин окутує передчуттям свята і дива.

 

Наші маленькі і великі янголятка зібралися і затамували подих перед появою найдобріших чарівників у світі, і з їх появою співали пісні, відгадували загадки і спостерігали за магічними фокусами сивобородого чарівника та його помічників.

 

День Святого Миколая для маленьких флосальчиківІ хоча за вікном в нас ще зовсім не сніжно, сьогодні мильні бульбашки літали і кружляли мов пухкі сніжинки, даруючи радість хлопчикам і дівчаткам, що зібралися до нас на День Святого Миколая! А чи може свято Миколая закінчитися без подарунків? Звичайно, кожна дитина отримала свій подарунок, адже Святий Миколай – охоронець дитячого святкового настрою.


Хай Святий Миколай ділиться із Вами своєю опікою, хай Ваші дітки сміються і радіють життю так, як раділи Миколаю наші маленькі і великі флосальчики!

 

Посмотреть фото

Интересные статьи

ПОДПИСЫВАЙСЯ, будь первым в курсе событий