Лідер ін’єкцій краси
17.02.2022

У пошуках власного «Я» на березі Червоного моря разом з FloSal

Коли всі навколо тільки й говорять про загрози, хвороби, невтішне й неясне майбутнє, градус напруги - позамежний! За таких умов залишатися емоційно стабільним складно. А якщо ти лікар-косметолог і щоденно "обробляєш" десятки особистих історій своїх пацієнтів, то стан власної гармонії стає бажаною мрією! Проте з FloSal мрії втілюються у реальність.

Протягом тижня група найкращих лікарів-косметологів України під керівництвом СЕО, творчого та ідейного натхненника, керівника компанії FloSal – Олени Бердинської, проходили шлях особистісних трансформацій для щасливого та емоційно стабільного життя.

Місцем сили наших косметологів став Єгипет: саме там, де повітря, сонце, небо, вода і земля, все налаштоване на те, щоб полюбити себе й побудувати тривалі стосунки з внутрішнім «Я».

Усього 4 тренінгові зустрічі. Усього 7 днів на рефлексію. Усього 7 вечорів яскравих емоцій. Всього 170 годин споглядання краси та.....ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ. НОВА Я. - Done!

Швидкість кругообігу подій у повсякденні кожної сучасної люди стає надзвичайною, і керувати своїм життям стає все важче. Завдяки інтегральному плану цілісного розвитку особистості, створеному особисто Оленою Бердинською, група естетичних фахівців навчилася - вірити в себе та …:

  • Мріяти – адже щоб усвідомлено будувати своє життя, потрібно майстерно мати цю навичку й обирати з мрії цілі.
  • Визнавати свої перемоги та приймати їх – дивитися на результати свого життя сміливо.
  • Оцінити власні ресурси для досягнення цілей
  • Усвідомлювати ролі у людських відносинах, бачити маніпуляції та переписувати домовленості у комунікаційних парах
  • І головне: навчилися шукати опору у собі – щоб зуміти вистояти у будь-яку «непогоду».

Щоб такі чари трапились, велике значення має хто поруч з тобою в групі, хто чує мелодію твоєї душі, кому не чужі твої переживання, і хто розділить твої сльози, сміх, розгубленість, а також глибокі роздуми та  інсайди.

У нашій групі були найтепліші, найвідкритіші люди — клієнти компанії FloSal! Нам вдалося створити територію довіри та радості перемог один одного!

Окрім інтенсивних практик, звичайно ж, наші мандрівники не забували й про активний відпочинок, насолоджуючись найкращим SPA-готелем країни Stella Di Mare Beach Hotel. Розкішний готель, шикарний вид із вікна, приватний пляж з виходом у мальовничу бухту Наама-Бей  тільки посилювали загальне захоплення від подорожі!

Завершальним акордом подорожі став вихід у відкрите Червоне море, на білосніжній трипалубній яхті, щоб побачити на власні очі багатство підводного світу Єгипту, захопитися чудовими кораловими садами, різноманіттю яскравих зграй риб, неймовірних забарвлень і достатком флори й фауни.

За ці 4 дні всі учасники поїздки стали ближче, розкрилися, поділилися потаємним, знайшли підтримку в очах колег, і стали добрими друзями.

Головний меседж Єгипетського ретриту - як важливо мати можливість зупинитися, відрефлексувати, почути, що ти не один із питаннями та думками про життя, оцінити себе, порівняти та усвідомити, яка величезна праця стоїть за твоїм успіхом.

Попереду багато роботи, але вона завжди на радість, якщо ти не один! З FloSal йти життям легко!

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

21.06.2022

Компанія FloSal однією з перших на ринку...

100+ днів Незламності: чому нас навчила війна?
02.06.2022

Кожного дня ми робимо все, щоб кожен клієнт...

З турботою про вас: де і як працює FloSal зараз?
20.05.2022

Шановні колеги, Раді повідомити – FloSal відновлює роботу у Харкові!...

FloSal відновлює роботу у Харкові
09.05.2022

Вже третій місяць кожен українець вчиться жити ...

Давайте вчитися будувати нове життя та бізнес прямо зараз! Запрошуємо на онлайн-конференцію «Косметологічна практика під час війни»
11.04.2022

Шановні колеги, ми стали ще ближче до вас - Компанія FloSal відкриває своє предс...

Почало свою роботу представництво FloSal у Івано-Франківську!
11.04.2022

Ми відновили роботу, відвантаження та зараз активно спілкуємося з вами

Кожен на своєму фронті: які фронти обирає FloSal під час війни
11.04.2022

Любі друзі! Улюблені косметологи! Шановні Партнери! 24 лютого в наш спільний дім...

Офійційна заява СЕО та засновниці Flosal – Олени Бердинської - щодо позиції компанії у час російського вторгнення в Україну
17.02.2022

Коли всі навколо тільки й говорять про загрози, хвороби, ...

У пошуках власного «Я» на березі Червоного моря разом з FloSal
13.12.2021

Коли всі жінки країни лише мріяли...

FloSal та нові горизонти можливостей ін'єкційної косметології