Лідер ін’єкцій краси
27.10.2021

Best of Africa: відпочинок FloSal у Кенії

Знайомство з самобутнім племенем, сніданок з жирафами, фотополювання на лева та бегемота – це не бурхливий сон чи фантазія, а реальність, що сталася з клубом мандрівників FloSal у світі дикої природи – Африці!

Пандемія коронавірусу та карантинні обмеження вносили свої корективи до планів мандрівників по всьому світу. Попри кілька перенесень дати поїздки, долаючи різні складнощі та труднощі, ми не опустили руки й у 2021 році компанія спромоглася відправити своїх партнерів-косметологів у заповітну подорож.

З 14 по 20 жовтня, група з 16 українських лікарів-косметологів вирушила в подорож Кенійською саванною, щоб на власні очі побачити країну дикої природи, національних парків, содових озер, вулканів, що заснули, великої «п'ятірки» (лева, слона, леопарда і буйвола) і наповнитися колоритом стародавньої колиски людства.

Після прильоту в Африку, на туристичний клуб FloSal чекала насичена програма та безліч локацій, які хвилювали свідомість лікарів-косметологів. Одне сафарі чого тільки варте!

Індустрія сафарі в Кенії одна з найрозвиненіших на африканському континенті, через велику кількість національних парків, які мають власні особливості.

Так, українським лікарям косметологам вдалося побувати в Національному парку Амбоселі, де можна було, вирушити в сафарі на заході сонця і помилуватися величними слонами на тлі Кіліманджаро, пройтися слідами зебр, антилоп та «великих кішок».

Національний парк Масаї Мара став ідеальним місцем для знайомств тваринами в дикій природі. Лікарі-косметологи у відкритих джипах, на відстані витягнутої руки знайомилися з левенятами, що веселилися, захоплювалися буйволами й леопардами, представниками тієї самої «п'ятірки», і милувалися красою незайманої природи навколо.

Також однією з незабутніх локацій стала Велика рифтова долина та озеро Найваша, відоме найбагатшою фауною. Під час прогулянки на човні туристи мали змогу сфотографувати бегемотів, граціозних фламінго та різних птахів, а на березі погуляти з зебрами, жирафами, антилопами та мавпами.

Тварини Кенії не лише вражали, а й неймовірно розчулювали. Мандрівникам FloSal випала можливість поспілкуватися (і навіть поцілуватися) з жирафами.

Звичайно ж, неможливо приїхати до Кенії й не зазирнути у гості до племен Масаї. Всупереч впливу цивілізації, ці горді племена досі міцно тримаються за свою культуру і не втратили віри у своїх духів та язичницьких богів. Завдяки своїм традиціям вони стали символом кенійської культури.

Наших лікарів косметологів плем'я зустріло піснями, національними танцями, познайомили зі своїм побутом та традиціями.

Клуб мандрівників FloSal відкинув убік усі упередження про відпочинок в Африці: "небезпечно", "страшно", "жахливо". Незважаючи на довгі переїзди, нестандартні умови для цивілізованого світу, пригода була сповнена виразними емоціями та незвичайною, незабутньою країною чудес – Кенією. Де кожен куточок наповнений первозданністю, колоритом, неприборканістю та особливою атмосферою, що надихає.

Компанія FloSal вкотре довела, що навіть пандемії не вдасться приборкати пристрасть FloSal до подорожей та виконати свої партнерські зобов'язання. Адже ваша довіра – наш пріоритет!

Кожна подорож FloSal не схожа на попередню, вона має свою атмосферу, свої незабутні куточки, але є один поєднуючий фактор – вона залишається в пам'яті на все життя! У наших поїздках ви не тільки відкриваєте для себе нові країни, а й розширюєте коло спілкування, знаходите нові знайомства та поділяєте чарівні моменти!

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

21.06.2022

Компанія FloSal однією з перших на ринку...

100+ днів Незламності: чому нас навчила війна?
02.06.2022

Кожного дня ми робимо все, щоб кожен клієнт...

З турботою про вас: де і як працює FloSal зараз?
20.05.2022

Шановні колеги, Раді повідомити – FloSal відновлює роботу у Харкові!...

FloSal відновлює роботу у Харкові
09.05.2022

Вже третій місяць кожен українець вчиться жити ...

Давайте вчитися будувати нове життя та бізнес прямо зараз! Запрошуємо на онлайн-конференцію «Косметологічна практика під час війни»
11.04.2022

Шановні колеги, ми стали ще ближче до вас - Компанія FloSal відкриває своє предс...

Почало свою роботу представництво FloSal у Івано-Франківську!
11.04.2022

Ми відновили роботу, відвантаження та зараз активно спілкуємося з вами

Кожен на своєму фронті: які фронти обирає FloSal під час війни
11.04.2022

Любі друзі! Улюблені косметологи! Шановні Партнери! 24 лютого в наш спільний дім...

Офійційна заява СЕО та засновниці Flosal – Олени Бердинської - щодо позиції компанії у час російського вторгнення в Україну
17.02.2022

Коли всі навколо тільки й говорять про загрози, хвороби, ...

У пошуках власного «Я» на березі Червоного моря разом з FloSal
13.12.2021

Коли всі жінки країни лише мріяли...

FloSal та нові горизонти можливостей ін'єкційної косметології