Лидер инъекций красоты
22.09.2021

FloSal у королівстві Монако – AMWC 2021

В ефірі FloSal з міжнародними новинами! У королівстві Монако відгримів довгоочікуваний XIХ Міжнародний конгрес з антивікової медицини AMWC, де зібрались тисячі спеціалістів та сотні спікерів зі всіх куточків світу, аби задати нові тенденції у світі естетичної медицини. Чим цей конгрес відрізняється від попередніх? Що здивувало й що порадувало? Читайте далі.

16-18 вересня, головний виставковий центр Монте-Карло відкрив свої пост-COVID двері для тих, хто вважає косметологію справою свого життя. Через COVID-19 представники багатьох країн не змогли приїхати на захід, багато компаній відчули на собі наслідки економічної кризи і зниження збуту, десятки дистриб'юторів були змушені закрити свій бізнес. Не дивлячись на це – компанія FloSal відправила 10-х делегантів на AMWC 2021.

10 фахівців: лікарі-косметологи, тренери компанії FloSal, СЕО та менеджер з розвитку компанії - відправились на пошуки нових трендів та препаратів beauty-сфери.

Чим для FloSal AMWC 2021 конгрес був цінним?

➡ Конгрес AMWC став місцем зустрічі давніх партнерів. Компанія FloSal та південнокорейський концерн Caregen - виробник ін'єкційних препаратів для естетичної медицини, таких відомих брендів як Prostrolane, Aquashine, Dermaheal – вже 10 років у надійному партнерстві.

Тепла зустріч давніх партнерів на Всесвітньому конгресі естетичної та anti-age медицини в Монако не минула даремно. Підписання нових угод та подовження старих домовленостей, плани на майбутнє та нові розробки концерну Caregen.

➡ Керівник методичного відділу FloSal, косметолог, тренер, спікер міжнародних Конгресів AWMC в Монако та IMCAS в Парижі - Ольга Бондаренко - уважно прослухала наукову програму конгресу, щоб компанія FloSal мала можливість першою впровадити інновації та запропонувати високотехнологічні рішення для українських лікарів-косметологів.

➡ Знайомство в виставковими стендами, новітніми технологіями та послугами дали змогу FloSal знайти гідних потенційних постачальників. Портфель наших продуктів активно розширюється, підписані нові контракти і проведені переговори щодо нових продуктів, які взяті на тестування. І, як завжди, тільки найкращі з них будуть незабаром представлені в Україні. Чекайте на новинки!

 2 дні конгресу видалися насиченими на емоції, поповнення професійних кейсів та спілкування з однодумцями. Приємним бонусом стало узбережжя Середземного моря і прекрасна, романтична атмосфера королівства Монако.

Попереду нас чекає багато роботи й реалізація задуманих планів!

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

20.10.2021

Твердження про те, що красиві люди легше досягають успіху, багатства...

Запорука успіху в житті – краса. Чи це так?
12.10.2021

10-11 жовтня відгримів найбільший у Східній Європі ...

FLOSAL на S CONGRESS 3.0: повне професійне перезавантаження
22.09.2021

Якщо цього літа ви мали можливість присвятити час активному відпочинку, то ....

Як відновити шкіру після «жаркого» сезону жінкам 35+? Інтерв’ю з Ольгою Бондаренко
22.09.2021

В ефірі FloSal з міжнародними новинами!

FloSal у королівстві Монако – AMWC 2021
27.08.2021

Компанія FloSal повернулася з першого масштабного конгресу...

Лідер краси FloSal занурився у «Дні високої естетичної медицини
27.08.2021

«Косметологія - дуже персоналізований бізнес....

Як створити і розвинути свій beauty-бізнес в Україні
20.07.2021

Жінка в усі часи прагне виглядати доглянутою і красивою,...

Чесно про ін'єкції краси: інтерв'ю на сторінках інетернет-видання «УКРАЇНКИ»
15.07.2021

Клуб мандрівників FloSal повернувся з незабутніх літніх канікул ...

Східна казка FloSal на березі Середземного моря
15.07.2021

Ін'єкційна косметологія - найпопулярніша процедура у світі,..

Правда та міфи: все про "ін'єкції краси" в інтерв'ю з Оленою Бердинською